Chcela by som touto cestou podakovat spolocnosti Stubau a hlavne panovi Danielovi Gagesovi a ich pracovnému týmu pri rekonštrukcii kúpeľne. Bolo to o to náročnejšie, že manžel je veľmi chorý a tím pracoval skutočne s pracovným nasadením čo neubralo na kvalite ich prace. S prácou som veľmi spokojná. A hlavne čo musím vyzdvihnúť dodržanie termínu ukončenia a dodržanie ceny podľa dohody. Doporučujem každému kto chce robiť čokoľvek v byte či v dome. Verím že sa im ešte ozvem pri inej prerábke.
S úctou vaša klientka Veronika Csefalvayová

Veronika C.
Klient (rekonštrukcia kúpeľne)

Dobrý den,

chtěla bych aspoň touto cestou pochválit všechny pracovníky firmy STUBAU, kteří mi rekonstruovali byt. I když jsem byla zpočátku skeptická, dokázali přesně dodržet termín a na jakékoliv dotazy rychle odpověděli. Jejich práce byla provedena na vysoké úrovni a měla jsem opravdu pocit, že si dávají záležet, jako kdyby pracovali na svém bydlení. 🙂

Tereza
Klient (rekonštrukcia bytu)

Moja vrelá vďaka patrí pánom Jakubcovi a Danielovi za ich ľudský prístup, profesionálnu komunikáciu a ochotu pomôcť. Dcére istá nemenovaná firma zrušila zákazku pár dní pred nástupom. Kuchyňa spolovice vyprataná a stavebná firma v nedohľadne. Obrátila som sa na firmu Stubau, ktorá nám maximálne vyšla v ústrety a rekonštrukciu kuchyne začala v plánovanom termíne. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni a v 100% kvalite. Som nadmieru spokojná so všetkými pracovníkmi tejto firmy a určite ich služby využijem aj v budúcnosti. Ešte raz ďakujem.

Jana, Bratislava
Klient (rekonštrukcia kuchyne)

S prácou firmy Stubau sme maximálne spokojní. Odviedli špičkovú robotu. Ďakujeme.

Martin, Bratislava
Klient (rekonštrukcia bytu)

Bol som nadmieru s pokojný s prístupom všetkých členov tímu STUBAU. Prekvapilo ma rýchle jednanie, flexibilný prístup a dodržanie termínov. Odporúčam všetkým, ktorí chcú mať profesionálny výsledok bez zbytočného naťahovania.

Stubau
Ľuboš Sabo
Project Consultant

Spokojni sme na 1000% – s terasou aj s pivnicou (mala by sa dokoncit na buduci tyzden). Mate mimoriadne sikovnych a slusnych ludi, nikto nefnukal, aj ked sa veci skomplikovali, to sa dnes uz len tak nevidi. Pan co robil terasu si tak strasne daval zalezat na detailoch, aj ked sme mu hovorili, ze sa nemusi trapit nejakymi drobnostami, on bol z niektorych veci nestastnejsi ako my :)… Naozaj klobuk dole akych mate ludi. Aj chlapci z pivnice samozrejme – pracoviti, slusni, vazne to dnes nie je standard. A pravdaze pan Jakubec vsetko super zorganizoval, zariadil aj nam este usetril :).

Urcite sa na vas obratime aj v buducnosti, kedze tento byt je nekonecny pribeh a rozhodne vas doporucime aj dalej, ak by niekto z nasich znamych potreboval.
Este raz dakujeme a tesime sa aj na dokoncenie tej pivnice 🙂

MW Promotion

Dobrý deň,
chcela by som sa poďakovať za profesionálne prevedenie našej stavby – rekonštrukcie kúpeľne. Práce boli dobre naplánované, dodržal sa časový harmonogram, a stavbyvedúci pritom preukázal flexibilitu a odborné riešenie aj pri komplikácii danosti terénu. Výsledný efekt je ešte krajší než povodne plánované – pri rozumnej cene. Jednoznačne odporučím známym.

Gabriela K, Bratislava
Klient (rekonštrukcia kúpeľne)

Chceme poďakovať celému realizačnému teamu firmy STUBAU s.r.o. za kvalitne odvedenú prácu pri prerábke nášho bytu.

Kamila H
klient (rekonštrukcia bytu)

Vážená spoločnosť STUBAU,
ďakujeme pekne za perfektne odvedenú prácu. Som skutočne milo prekvapený že aj na Slovensku existujú stavebné firmy, ktoré dodržia termín a všetko na čom sa s klientami dohodnú. Menovite som vdačný p. Jakubcovi.

Peter K
Klient

Dobrý deň,
aj keď cenová ponuka bola oproti konkurencii vyššia,
s prácou som bol spokojný.

Peter S
Klient

V mene spoločnosti IMPEREAL RESIDENCE s.r.o. Vám chceme poďakovať za kvalitne odvedenú prácu pre nami realizované byty.

Ing. Milan H
Klient

Váš názor je pre nás dôležitý

Prosím napíšte nám ak ste boli spokojní s našou prácou, prípadne nám zašlite akékoľvek pripomienky či návrhy na zlepšenie.
stubau.sk