Požiadajte o cenovú ponuku

V prípade, že máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky, zašlite nám detaily pomocou formuláru nižšie a my sa vám ozveme.

  stubau pokladka podlahy

  Je čas na výmenu podlahy?

  Plávajúce podlahy alebo dlažba sú zrejme stále najobľúbenejšou voľbou pri výbere povrchu do bytu, či domu. Kedže koberec si vyžaduje väčšiu starostlivosť, stačí ak bude použitá pekná a elegantná podlaha. Ako teda na to? Hlavne pri panelákoch sa často stane, že majiteľ sa rozhodne meniť podlahu a po odokrytí pôvodnej podlahovej krytiny zostane nemilo prekvapený. Najčastejšie je to nerovnomerná vrstva lepidla pod linoleom, alebo celkovo krivá podlaha. A tu už končí odhodlanie väčšiny domácich majstrov.

  Potrebujem novú podlahu

  Aby ste nemuseli riešiť všetky problémy s podlahou sami, stačí ak oslovíte našu firmu, ktorá sa pokládke dlažby profesionálne venuje. Aby sme sa mohli pustiť do rekonštrukcie podlahy, je potrebné zistiť jej aktuálny stav – podlahy sú bohužiaľ vo väčšine prípadov krivé. Následne si určíme približný rozpočet, ktorý na rekonštrukciu budete potrebovať.

  Akonáhle je podlaha vyrovnaná, môže sa pristúpiť ku samotnej pokládke dlažby alebo laminátovej podlahy. Najskôr sa však musíte rozhodnúť akú podlahu chcete. Pri laminátovej podlahe je treba zvážiť, že lacné podlahy nemajú takú životnosť a odolnosť. Určite sa ale môžete spoľahnúť na našu odbornú radu.

  Pri finalizácii podlahy sa ešte upevní okrajovými lištami o stenu tak sa zabezpečí jej stabilita. Pod lišty môžeme skryť káble a dosiahnuť tak čistejší vzhľad interiéru. Je potrebné aby podlaha po pokládke ešte chvíľu stála, preto je nutné počkať s umiestňovaním nábytku 2-3 dni.

  Všetky tieto práce ale nemusíte absolvovať. Stačí ak to všetko zveríte nám. Vďaka našim skúseným podlahárom to pre nás bude hračka a vy si môžete už za krátky čas užívať radosť z novej podlahy.

  stubau pokladka podlahy
  stubau pokladka podlahy
  stubau pokladka podlahy

  Mám záujem o pokládku podlahy alebo dlažby

  Ak potrebujete kvalitnú pokládku podlahy či dlažby od profesionálov, stačí ak požiadate o nezáväznú cenovú ponuku alebo nás kontaktujete pomocou formulára.