stubau dalibor dvorak
Ing. Dalibor Dvořák

Technický riaditeľ

Dalibor zastrešuje v našej spoločnosti všetky profesné činnosti: voda, elektrina, plyn. Je skutočný profesionál. Jeho druhé meno je elektrina. Vždy plný elánu príde s perfektnými nápadmi ako klientovi uľahčiť bežné i nadštandardné využitie jeho domova. Jeho pohodová povaha a jasný návrh riešenia vás milo prekvapia.

stubau martin duriska
Martin Ďuriška

Obchodný riaditeľ

Martinova hlavná úloha v spoločnosti je zabezpečovanie chodu firmy po obchodnej stránke. Marketing, klienti a stratégia firmy je to v čom sa Martin cíti ako ryba vo vode. Rád Vám vyjde v ústrety a dohodne s realizačným tímom najlepšie možné riešenie pre vás.

stubau jozef jakubec
Jozef Jakubec

Technický riaditeľ

Jozef je pedant. Jeho dokonalý prehľad o každej stavbe a zmysel pre cit urobí z Vášho domova to, po čom každý z nás túži. Funkčnosť, nápaditosť a jasné využitie. Kedže Jozef sa na každé dielo, ktoré realizujeme pozerá ako na svoje, mnohokrát ušetrí klientovi okrem stresu aj množstvo peňazí pri výbere správneho a funkčného materiálu.

stubau martin sloboda
Martin Sloboda

Technik - závoz

Martin miluje pohyb. Jeho pracovná náplň je zabezpečovanie materiálového vybavenia pre stavby. Nákup, dovoz a finančný prehľad z neho robia podstatný článok v našej spoločnosti.

Daniel Gages

Obchodno - technický poradca

Danko je jeden z 30. Pracovitý, pokorný a zároveň výnimočný člen nášho tímu. Človek, ktorý sa prepracoval z murára na vedúcu pozíciu. Sme naňho právom hrdí.

stubau peter mucha
Peter Mucha

Inštalatérske práce

Petra môžete vidieť vždy so zváračkou v rukách. Šikovný majster na kurenárske a inštalatérske práce.

stubau
Ing. Ján Hučko

Elektroinštalačné práce

Hugo alias Elektrika. Myslím, že táto veta vystihuje všetko. Slušný a spoľahlivý chlap s 30-ročnou praxou.

stubau
Martin Mokoš

Komunikácia s klientom

Telefón, výkres a ústretový vzťah ku klientovi charakterizuje nášho Maťa. Doplnili by sme ešte férové a korektné jednanie.