kompletná rekonštrukcia bytu

Kompletná rekonštrukcia bytu

Ľudia sa snažia upraviť si priestor, v ktorom trávia väčšinu času, čo najpríjemnejšie a podľa svojich predstáv. Veľakrát sa preto rozhodnú pre kompletnú rekonštrukciu. Tá so sebou prináša navýšenie kúpnej ceny, resp. hodnoty zrekonštruovaného bytu.

Viac o službe
rekonstrukcia bytoveho jadra

Rekonštrukcia bytového jadra

Kompletná prerábka bytového jadra od skúsených profesionálov. Vybúranie pôvodného bytového jadra, murárske, elektroinštalačné a vodoinštalačné práce, uloženie obkladov a  dlažby, montáž sadrokartónu a vymaľovanie po prestavbe.

Viac o službe
dokoncovanie holobytov

Dokončovanie holobytov a holodomov

Ak sa nechcete nechať obmedzovať možnosťami, ktoré ponúkajú klasické, vopred zariadené byty, kúpa a dokončenie holobytu alebo holodomu je jedinečnou príležitosťou vybudovať si domov, ktorý vás bude vystihovať až do tých najmenších detailov.

Viac o službe
stubau.sk

Maľovanie a stierkovanie

Poskytujeme stierkovanie a maľovanie interiérov ako aj exteriérov bytov, rodinných domov a nebytových priestorov. Naši skúsení maliari a natierači pri práci používajú tie najnovšie profesionálne materiály, náradie a postupy.

Viac o službe
stubau.sk

Omietky a murárske práce

Či už plánujete výstavbu rodinného domu, kompletnú rekonštrukciu bytu alebo len jednoduchú zmenu dispozičného riešenia vašej domácnosti, vždy je dôležité aby bola murovaná časť urobená naozaj kvalitne.

Viac o službe
stubau.sk

Pokládka podlahy a dlažby

Plávajúce podlahy alebo dlažba sú stále najobľúbenejšou voľbou pri výbere povrchu do bytu, či domu. Vďaka našim skúseným podlahárom si môžete už za krátky čas užívať skvelý pocit z novej podlahy.

Viac o službe
stubau.sk

Elektroinštalačné práce

Náš profesionálny tím je plne kvalifikovaný a vyškolený v problematike elektroinštalácií a tak vám garantujeme vysokú kvalitu našich elektroinštalatérskych prác. Počnúc jednoduchými zásahmi a úpravami až k údržbe a servisu vo väčších rozsahoch.

Viac o službe
stubau.sk

Vodoinštalácie

Na vodoinštalačné práce sa špecializujeme už niekoľko rokov. Náš skúsený vodoinštalatér sa postará o všetky vaše požiadavky a využitím našich profesionálnych vodoinštalatérskych služieb tak ušetríte a predídete neočakávaným výdavkom na opravy havárii v budúcnosti.

Viac o službe
stubau.sk

Sadrokartón

Využívanie sadrokartónových stropov v stavebníctve veľmi obľúbené. Používa sa pri novostavbách ako aj pri rekonštrukciách starších bytov. Najčastejšie využitie sadrokartónu je na vytvorenie deliacich priečok, odkladacích priestorov alebo štandardné zníženie stropov.

Viac o službe
stubau.sk

Sťahovacie služby

Poskytujeme kompletné sťahovacie služby od sťahovania bytov a domov až po sťahovanie firiem, kancelárií, skladov, klavírov a iných ťažkých bremien. So sťahovaním máme dlhoročné skúsenosti a váš náklad dopravíme kamkoľvek si to budete želať.

Viac o službe