Požiadajte o cenovú ponuku

V prípade, že máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky, zašlite nám detaily pomocou formuláru nižšie a my sa vám ozveme.

  stubau kompletná rekonštrukcia bytu

  Chcete si prerobiť svoj byt či dom?

  Všetko naokolo prechádza neustálymi zmenami vrátane najnovších trendov v bývaní. Zo všetkých strán ste bombardovaní novinkami a inováciami, ktoré ponúkajú kvalitnejšie materiály, novšie technológie a nápaditejšie riešenie priestoru.

  Váš byt si každú chvíľku priam pýta rôzne drobné úpravy. Napríklad maľovania stien, vymieňanie elektroniky a spotrebičov alebo premiestňovanie nábytku. Pre každého majiteľa je takmer nevyhnutné časom podstúpiť kompletnu alebo čiastočnú rekonštrukciu bytu. Takýto byt po rekonštrukcii potom vyzerá ako nový, začne pôsobiť modernejšie a vyžaruje novú energiu.

  Najčastejšou rekonštrukciou bývajú kúpeľne, následne kuchyne a veľmi častou je aj kompletná prestavba bytového jadra – najmä v panelákových bytoch. V mnohých prípadoch dochádza aj k dispozičnej zmene, keď majitelia napríklad prebúrajú steny a zo 4 izbového bytu spravia 3 izbový. Prípadne odkúpia vedľajší byt a prepoja tak dva menšie byty do jedného väčšieho.

  Prečo kompletná rekonštrukcia bytu?

  Hlavným dôvodom je to, že ľudia sa snažia upraviť si priestor, v ktorom trávia väčšinu času, čo najpríjemnejšie a podľa svojich predstáv. Veľakrát sa preto rozhodnú pre kompletnú rekonštrukciu.

  Kompletná rekonštrukcia bytu alebo domu si ale vyžaduje väčšie množstvo finančných prostriedkov. Zároveň so sebou ale prináša navýšenie kúpnej ceny, resp. hodnoty zrekonštruovaného bytu. Je to síce vyššia, no rozhodne návratná investícia.

  Ešte pred samotnou rekonštrukciou je potrebné si vytvoriť nejakú víziu konečného vzhľadu bytu a určiť si predpokladaný rozpočet. Následne treba prikročiť k výberu spoločnosti, ktorá vám rekonštrukciu zabezpečí.

  Výber vhodnej spoločnosti pre rekonštrukciu bytu.

  Skúsenosti, prax a profesionalita je to, čo rozhoduje. A o to viac to platí pri rozsiahlejšej kompletnej rekonštrukcii. Odborníci si síce nechajú zaplatiť za ich prácu, ale dokážu vám aj poradiť a odporučiť najvhodnejšie riešenie.

  Predtým ako sa začne pracovať na rekonštrukcii je nutná obhliadka bytu a spoločná dohoda o postupe prác. Od toho sa následne odvíja aj kvalita a časová náročnosť prác. Ak si ale na tomto bode dáte záležať, výsledok bude o to presvedčivejší a vaša spokojnosť stopercentná. Netreba zabúdať aj na to, že žiadna firma nie je úplne sebestačná a komplikácie s materiálom alebo rôzne iné nepredvídateľné situácie môžu práce predĺžiť.

  Vždy preto treba počítať aj s rezervou. Kompletná rekonštrukcia bytu nikdy nie je len práca na jeden deň. Odmenou vám ale bude nový vzhľad bytu, či domu, čo pre mnohých býva aj reštartom a novou energiou do ďalšieho života.

  Nebojte sa preto tohto rozhodnutia a smelo nás kontaktujte, aby sme vám pomohli urobiť len tie správne rozhodnutia a vynoviť váš byt, či dom.

  Pozrite si ukážky rekonštrukcií bytov od STUBAU

  Mám záujem o kompletnú rekonštrukciu

  Ak potrebujete kvalitnú rekonštrukciu bytu od profesionálov, stačí ak požiadate o nezáväznú cenovú ponuku alebo nás kontaktujete pomocou formulára.