Požiadajte o cenovú ponuku

V prípade, že máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky, zašlite nám detaily pomocou formuláru nižšie a my sa vám ozveme.

  rekonstrukcia bytoveho jadra

  Kedy je čas na rekonštrukciu bytového jadra?

  Bytové jadro v paneláku je naozaj dôležitá časť bytu, ktorá vo veľkom ovplyvňuje komfort bývania. Je preto veľmi dôležité, aby spĺňala všetky konštrukčné, estetické a dispozičné požiadavky. Vo väčšine bytov je ale po 20-30 rokoch aktívneho používania bytové jadro jednoducho zastarané. Je vhodné, v niektorých prípadoch až nutné, vymeniť rozvody vody a kanalizácie. Taktiež to býva aj možnosť ako dispozične upraviť alebo zmeniť priestor kúpeľne a wc, čo v konečnom dôsledku môže viesť aj k dispozičnej zmene v rámci celého bytu. Nad prerábkou bytového jadra určite neváhajte ak sú už jednotlivé prvky bytového jadra na pokraji svojej životnosti, nakoľko podceňovanie tohto problému a neskorá rekonštrukcia by mohla byť zbytočne komplikovaná a nákladná.

  Čo znamená prerábka bytového jadra?

  Rekonštrukcia kúpeľne, alebo modernizácia bytového jadra (vo väčšine prípadov umakartového) v podstate znamená nanovo vymurovať vnútorné steny, položiť novú podlahu či dlažbu a obložiť steny obkladom. Samozrejmosťou je aj napojenie vane alebo sprchového kúta a osadenie umývadla a toalety. V mnohých prípadoch sa zvykne upravovať alebo vymienať aj elektroinštalácia a vodovodné rozvody, ktoré sú zvyčajne už v zlom stave, alebo ich je jednoducho nutné prerobiť z dôvodu zmien. V prípade dispozičných úprav pri prerábke bytového jadra často dochádza aj k zníženiu stropu, či zmene umiestnenia zárubní.

  prerabka bytoveho jadra
  prerabka bytoveho jadra
  prerabka bytoveho jadra

  Prerábka bytového jadra od STUBAU

  Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam je prerábka kúpeľne a bytového jadra s nami vždy vysoko kvalitná a v podstate veľmi jednoduchá. Takmer vo všetkých prípadoch ide v prvom rade o vybúranie a následné murovanie bytového jadra. Naša spoločnosť pochopiteľne zabezpečuje komplexné služby – okrem už spomínaného vybúrania pôvodného bytového jadra aj všetky elektroinštalačné a vodoinštalačné práce, pokládku podlahy a obkladov, montáž sadrokartónu, či záverečné vymaľovanie stien po prestavbe. Zabezpečíme aj odvoz stavebného odpadu, takže tieto starosti vám úplne odpadnú. Veľký dôraz kladieme hlavne na kvalitu prevedených prác, no aj na použitý materiál a preto je vhodné sa vopred poradiť o tom, aký materiál bude použitý – v prípade, že zákazník má vlastnú predstavu.

  Komu zveriť rekonštrukciu bytového jadra?

  V dnešnej dobe je na trhu veľké množstvo firiem, ktoré sa venujú rekonštrukcii bytových jadier a kúpeľní. Nie je preto jednoduché si vybrať tú správnu a naozaj spoľahlivú firmu s dostatočnou praxou. Naša spoločnosť sa prerábke a modernizácii bytového jadra aktívne venuje už viac rokov a za našou prácu stojí množstvo spokojných klientov. Pri každom projekte sa snažíme vyjsť klientom v ústrety a nájsť ideálne riešenie pre ich maximálnu spokojnosť. Taktiež pomáhame klientom navrhnúť také riešenie, aby sme optimalizovali ich náklady na rekonštrukciu a oni tak neplatili viac, ako je nutné. Nenechajte sa preto nachytať a zverte prerábku bytového jadra do rúk odborníkom.

  Pozrite si ukážky rekonštrukcií bytov od STUBAU

  Mám záujem o prerábku bytového jadra

  Ak potrebujete kvalitnú rekonštrukciu bytového jadra, stačí ak požiadate o nezáväznú cenovú ponuku alebo nás kontaktujete pomocou formulára.