Požiadajte o cenovú ponuku

V prípade, že máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky, zašlite nám detaily pomocou formuláru nižšie a my sa vám ozveme.

  stubau montaz sadrokartonu

  Sadrokartón je v móde

  V súčasnosti je využívanie sadrokartónových stropov v stavebníctve veľmi obľúbené. Takmer nenájdete novostavbu, ktorá by sadrokartónové riešenie nevyužívala. Často sa využíva aj pri rekonštrukciách starších bytov. Keďže sadrokartón je veľmi všestranne použiteľný a jednoducho upraviteľný, jeho použitie je ideálne aj na rôzne dizajnové prvky v obytných priestoroch.

  Najčastejšie využitie sadrokartónu je ale na vytvorenie deliacich priečok, ktoré rozdelia väčšiu izbu na dve menšie izby, vytváranie odkladných priestorov alebo štandardné poníženie stropov.

  Montáž sadrokartónu

  Sadrokartónové dosky, ktoré sa používajú na stropy majú výborné vlastnosti a dajú sa ľahko upraviť do potrebných tvarov jednoduchým rezaním, či brúsením. Sú vyrobené zo sádry a vysokopevnostného kartónu. Je množstvo typov sadrokartónových stropov – či už štandardné biele, špecializované do vlhkého prostredia – impregnované (napríklad do sprchy alebo kúpeľne), zvukoizolačné alebo aj protipožiarne.

  Pri montáži sa najskôr zostaví drevená alebo kovová konštrukcia, ktorá sa montuje na pôvodný betónový strop. Na túto konštrukciu sa samoreznými skrutkami pripevňujú sadrokartónové dosky čo najbližšie k sebe. Medzery medzi nimi a miesta, kde sú skrutky sa následne tmelia a potom vybrúsia aby sa dosiahol jednotný rovný povrch.

  Je na montáž sadrokartónu potrebná profesionálna firma?

  Keďže práca so sadrokartónom je naozaj veľmi jednoduchá, často ju zvládnu aj samotní klienti. Dôležitý je ale kvalitný materiál, náradie a správne dodržaný pracovný postup. Ak ale nechcete riskovať a komplikovať si život, odporúčame využiť profesionálne služby našej firmy. Poskytneme vám skúsenosti, záruku, kvalitu a rýchlu a profesionálnu montáž.

  stubau montaz sadrokartonu
  stubau montaz sadrokartonu
  stubau montaz sadrokartonu

  Mám záujem o montáž sadrokartónu

  Ak potrebujete kvalitnú montáž sadrokartónu od profesionálov, stačí ak požiadate o nezáväznú cenovú ponuku alebo nás kontaktujete pomocou formulára.