Požiadajte o cenovú ponuku

V prípade, že máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky, zašlite nám detaily pomocou formuláru nižšie a my sa vám ozveme.

  stubau maliarske prace

  Potrebuje váš byt vymaľovať?

  Naša spoločnosť vám ponúka maľovanie a stierkovanie na profesionálnej úrovni. Naši skúsení maliari sú pripravení vám pomôcť so správnym výberom farby i technologického postupu. Vyberte si tú správnu farbu pre váš byt a my sa už postaráme o zvyšok.

  Pred samotnou maľovkou ešte upravíme stenu novou stierkou. Stierkované steny nádherne oživia interiér, keď zaniknú drobné nedostatky na omietkach. Maľovanie a stierkovanie aplikujeme na takmer všetky interiérové plochy, či už ide o betón, sadrokartón, drevo, sklo, alebo cementové omietky.

  Okrem toho poskytujeme aj maľovku exteriérov bytov, rodinných domov a nebytových priestorov. Pri práci používame špičkové profesionálne materiály a náradie. Samozrejmosťou je zabezpečenie ochrany nábytku, okien a dverí a čistoty po vykonaní prác – prípadné umytie podláh, okien a iných znečistených bytových častí.

  V prípade zájmu o maľovanie alebo stierkovanie si neváhajte dohodnúť presný termín. Naši pracovníci sú vám k dispozícii.

  stubau maliarske prace
  stubau maliarske prace
  stubau maliarske prace

  Mám záujem o maľovanie a stierkovanie

  Ak potrebujete kvalitné maliarske služby od profesionálov, stačí ak požiadate o nezáväznú cenovú ponuku alebo nás kontaktujete pomocou formulára.