Požiadajte o cenovú ponuku

V prípade, že máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky, zašlite nám detaily pomocou formuláru nižšie a my sa vám ozveme.

  dokoncovanie holobytov

  Dokončovacie práce na holodome alebo holobyte nemusia byť komplikované

  Zariadiť si bývanie podľa vlastných predstáv je základom pre vytvorenie maximálneho komfortu a najmä pocitu domova, ktorý sa v nových priestoroch snažíte vybudovať. Od vašich požiadaviek na štýl zariadenia a hlavne voľnosť, ktorú budete pri jeho výbere mať, sa odvíjajú aj možnosti, ktoré vám trh s nehnuteľnosťami ponúka.

  Zariadený byt alebo holobyt?

  Ak uprednostňujete lacnejšie a jednoduchšie riešenia bez nutnosti prejsť si kompletným procesom výberu obkladov, dlažieb, podláh, sanity či zárubní a veľmi radi tieto rozhodnutia necháte na developera, vhodnejšou alternatívou je poobhliadnuť sa po zariadenom byte – tzv. byte so štandardom. Výhodou tohto prístupu je, že developeri nakupujú materiály vo veľkých množstvách, vďaka čomu dostávajú od dodávateľov výhodnejšie ceny než jednotlivec, ktorý by si ich kupoval v malom. Nevýhodou, ktorá z tejto situácie prirodzene plynie, je však značne obmedzená škála materiálov, farebných prevedení, dekórov a zariaďovacích predmetov, z ktorých vám developer dáva na výber.

  Prax však ukazuje, že množstvo ľudí pri zariaďovaní novostavby preferuje úplnú slobodu pri rozhodovaní o tom, ako bude ich budúce bývanie vyzerať. V takomto prípade sú odpoveďou tzv. holobyty (byty bez štandardu), v ktorých sú väčšinou dokončené len podlahové potery, vchodové dvere, okná a radiátory. Všetko ostatné je potom ponechané na vašu fantáziu, ktorá bude obmedzená len vašimi rozpočtovými možnosťami. To isté platí aj pre dokončovanie holodomov.

  Ak túžite po nezvyčajnom a originálnom bývaní, v ktorom sa môže naplno prejaviť vaša kreativita, a neprekáža vám nutnosť (a zároveň úžasná príležitosť!) rozhodovať aj o tých najmenších detailoch svojej budúcej domácnosti, kúpa holobytu či holodomu s jeho následným dokončením je pre vás tou vhodnou alternatívou.

  dokoncovanie holobytov
  dokoncovanie holobytov
  dokoncovanie holobytov

  Vyberte si tú správnu firmu na dokončenie holobytu alebo holodomu

  Hľadáte niekoho, kto vám pomôže pri premene prázdnych priestorov na byt, v ktorom sa budete cítiť príjemne a s hrdosťou ho budete nazývať svojím domovom? V tom prípade ste na správnej adrese.

  Naša spoločnosť má dlhoročné skúsenosti s dokončovaním holobytov a holodomov, kompletnou rekonštrukciou domov a bytov a rekonštrukciou bytových jadier. Zabezpečujeme takmer všetky typy stavebných a rekonštrukčných činností vrátane nákupu a dovozu materiálu. V našom tíme nájdete profesionálov zabezpečujúcich:

  • murárske práce
  • omietačské a maliarske práce
  • obkladačské a pokládkové práce
  • sadrokartonárske práce
  • elektroinštalačné práce
  • vodoinštalačné práce
  • plynoinštalačné práce

  Súčasťou našej práce je aj poradenstvo, ktorého cieľom je pomôcť klientovi nájsť to najlepšie riešenie optimalizujúce náklady pri maximálnej možnej kvalite, ktorá je pre nás tou najvyššou prioritou.

  Skôr než sa pustíme do práce je potrebná obhliadka bytu a následná dohoda o rozsahu a postupe prác, na základe ktorej pripravíme časový odhad a cenovú kalkuláciu. Všetko si to s vami následne prejdeme a po odsúhlasení a dodržaní všetkých formalít môžeme začať pracovať na projekte. Samozrejme, počas celého obdobia budete mať na pracovisko prístup kedykoľvek si budete chcieť priebeh prác obzrieť osobne. Po finálnej kontrole kvality vám napokon projekt odovzdáme a vy si môžete naplno vychutnať sťahovanie do krásneho nového bytu ušitého vám presne na mieru.

  Pozrite si ukážky rekonštrukcií bytov od STUBAU

  Mám záujem o dokončenie holobytu alebo holodomu

  Požiadate o nezáväznú cenovú ponuku alebo nás kontaktujete pomocou formulára a my dokončíme váš holobyt alebo holodom podľa vašich predstáv.